CATIONORM – riebalų vandeninė emulsija.

Vandens – lipidų deficito sausų akių sindromas ir lipidų deficito sausų akių sindromas efektyviai gydomi akių lašais su lipidais.

CATIONORM akių lašai su lipidais veikia kaip tikros ašaros. Sukuria unikalią apsauginę, drėkinančią ir gydomąją terpę akies paviršiuje, todėl ženkliai sumažėja sausų akių ligos simptomai: akių paraudimas, svetimkūnio ar smėlio pojūtis akyje, niežėjimas, perštėjimas, ašarojimas ar net skausmas.

CATIONORM veikia visus 3 ašarų plėvelės sluoksnius (riebalinį, vandeninį ir gleivinį) todėl apsaugo, drėkina ir skatina gijimą. Unikalios nanotechnologijos dėka ilgai išlaikoma drėgmė akies paviršiuje.

Be konservantų, tinka naudoti su visų rūšių kontaktiniais lęšiais, 3 mėn. nuo atidarymo.

Akių ašarojimas rodo didesnio laipsnio sausų akių sindromą, kai yra nestabili, nesilaikanti akies paviršiuje ašarų plėvelė, kai ašarose trūksta ne tik vandens, bet ir yra padidėjęs ašarų plėvelės nugaravimas, kurį efektyviai stabdo tik akių lašai su lipidais.

Esant vandens-lipidų deficito sausų akių sindromui, CATIONORM vartoti po 2-3 lašus per dieną į abi akis. Esant lipidų deficito sausų akių sindromui, vartoti po 3-4 lašus per dieną į abi akis. Svarbu reguliariai vartoti akių lašus su lipidais, nes negydant pasireiškiantys simptomai bus vis stipresni ir ilgiau trunkantys. Vieno mėnesio gydymo kaina 3-4 eur.

Lapkritį CATIONORM akių lašus įsigykite su 15% nuolaida Camelia vaistinėse!

Galite įsigyti ir internetu:

camelia.lt

gintarine.lt

eurovaistine.lt

Informacinis lapelis